Відбувся 2-й вебінар з громадянської освіти для 10 класу

20 вересня 2018 року відбувся  другий вебінар з громадянської освіти для 10 класу "Розділ II «Права та свободи людини»".

Авторський колектив шкільного підручника з громадянської освіти, який підготували члени Асоціації «Нова Доба» впродовж 2017-2018 н.р. на платформі освітнього проекту «На урок» проводять проводить серію із семи вебінарів, кожен із яких відбувається напередодні вивчення певного  розділу шкільного курсу.

У ході  другого вебінару учасники дізналися про змістові й організаційні особливості викладання другого розділу – «Права та свободи людини».

Також слухачі отримали інформацію про можливості навчальної онлайн-платформи з громадянської освіти «Майстерня громадянина» на www.Citizen.in.ua

Лектори:
Петро Кендзьор,  координатор освітніх проектів Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», співавтор та редактор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу. д.п.н.
Козорог Олександра,  Координатор з формальної освіти Української Гельсінської спілки з прав людини, співавтор навчальних матеріалів з громадянської освіти для 10-го класу, вчитель - методист

Захід відбувся з ініціативи Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», у рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Переглянути вебінар виможете за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=A7oDEzEo04g

 

 

Copyright © 2016 ВА "Нова Доба". Усі права застережено.