З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги! Колектив Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» від щирого серця вітає вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим

2017 рік не був простим. Втім, він став по-справжньому насиченим: позитивними емоціями, творчими злетами і справжніми подвигами на педагогічній ниві. І все це – наші з вами спільні досягнення. Адже без вас, без вашої шаленої підтримки, порад та залучення важко було б досягнути того, що ще донедавна здавалося неможливим. Тож дозвольте висловити вам щиру подяку за це, побажати у прийдешньому році побільше радісних моментів, відданих друзів поруч, захоплюючих подорожей, фінансового благополуччя і, звісно, натхнення для всього задуманого!

Ми ж у свою чергу запевняємо: 2018 рік стане часом змін. Попереду – нові, амбіційні проекти, поглиблення співпраці з українськими й міжнародними організаціями і розширення спектру нашої діяльності. Тож давайте згадаємо хорошим словом Старий рік і сміливо увійдемо у Новий, зі впевненістю у власних силах та чітким розумінням, що все найкраще ще чекає нас попереду! =)

Зі святами, друзі! =)

Copyright © 2016 ВА "Нова Доба". Усі права застережено.