Навчально-методичний семінар з громадянської освіти «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо» (АНОНС)

4-5 липня 2018 р. у м. Київ відбудеться навчально-методичний семінар з громадянської освіти «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо». Захід проводиться Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», у рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Учасникам семінару буде представлено курс з громадянської освіти і посібник для вчителя під назвою «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо». Члени авторського колективу розкриють методичні та змістові особливості кожного розділу посібника, а також специфіку роботи з ним.

Курс з громадянської освіти для учнів 10 класу «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо» та однойменний посібник розроблено авторським колективом Асоціації «Нова Доба» відповідно до нової навчальної програми. Вказаний курс впроваджується у загальноосвітніх навчальних закладах України у рамках інваріантної складової навчального плану з 1 вересня 2018 р.

З програмою навчально-методичного семінару можна ознайомитися тут.

Copyright © 2016 ВА "Нова Доба". Усі права застережено.