Підручник «3D Демократії» був представлений педагогам у приміщенні МОН України (ФОТО)

Упродовж 13-14 квітня 2018 р. у м. Києві проходив семінар для пілотних шкіл курсу з громадянської освіти, розробленого авторським колективом Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» – фахівцями з різних освітніх та соціальних сфер. У заході взяли участь педагоги зі всієї України.

Відкриття семінару відбулося в Актовій залі Міністерства освіти і науки України. З привітальним словом до учасників заходу звернулася Раїса Євтушенко  головний спеціаліст Департаменту загальної та дошкільної освіти МОНУСвітлана Супрунпрограмний менеджер Pact в Україні, представила Програму громадянської активності «Долучайся!», в межах якої, власне, і було розроблено курс з громадянської освіти. Поліна Вербицькавиконавчий директор ВА «Нова Доба», ознайомила учасників з концепцією курсу, його змістовими та методичними засадами.

Після привітання розпочалося представлення розділів їхніми авторами та обговорення підручника, що продовжилося у приміщенні Київського міського будинку учителя.

Завершився перший день заходу дискусією над змістом та методикою інтерактивного підручника «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо». Під час обговорення було висловлено низку цікавих міркувань та пропозицій.

Другий день роботи семінару проходив у конференц-залі готелю «Либідь», і був присвячений питанням організації та проведення пілотування курсу з громадянської освіти у навчальних закладах. Також обговорювалися методики оцінювання знань і досягнень учнів. Учасники отримали змогу проконсультуватися з авторами щодо специфіки викладання навчальних матеріалів кожного розділу.

Окрім цього, було представлено онлайн-платформу курсу з громадянської освіти (http://citizen.in.ua). Присутні обговорили специфіку роботи з Інтернет-ресурсом та можливості залучення школярів.

Захід завершився спільним підведенням підсумків та плануванням подальшої діяльності.

Бажаємо педагогам – учасникам семінару успіхів у впровадженні матеріалів підручника «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо» на своїх уроках!

З матеріалами підручника можна ознайомитися тут і тут. Проголосувати за підручник можна за цим посиланням.

*Захід проведено Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» за підтримки Міністерства освіти і науки України, в межах «Програми сприяння громадській активності "Долучайся!"», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Copyright © 2016 ВА "Нова Доба". Усі права застережено.