Розпочалося офіційне пілотування курсу з громадянської освіти «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо»! (ДОКУМЕНТАЦІЯ)

Шановні колеги!

З вересня 2018 р. у навчальних закладах України вводиться новий обов'язковий предмет для учнів 10 класу – «Громадянська освіта».

Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», на основі багаторічного досвіду імплементації освіти для демократичного громадянства в Україні, пропонує Вашій увазі сучасний інтерактивний підручник для 10 класу з громадянської освіти «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо».

Авторський колектив: Вербицька Поліна (м. Львів), Волошенюк Оксана (м. Київ), Горленко Ганна (м. Хмельницький), Кендзьор Петро (м. Львів), Козорог Олександра (м. Кам'янське), Маркусь Наталія (м. Козова), Махун Людмила (с. Дубечне), Педан-Слєпухіна Ольга (м. Львів), Ратушняк Святослав (м. Хмельницький), Ситник Елла (м. Київ).

Підручник «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо» отримав гриф МОН України «рекомендовано» (Протокол № 2 засідання конкурсної комісії від 03 квітня 2018 р.).

Упродовж навчального року організаційно-методичний супровід підручника здійснюватиме онлайн-платформа курсу з громадянської освіти (http://citizen.in.ua). Вказана платформа надає можливості не лише для поглибленого вивчення навчального матеріалу, але й для оцінювання досягнень учнів, їхньої міжособистісної взаємодії на всеукраїнському чи міжрегіональному рівні.

Переглянути презентаційну версію матеріалів підручника та проголосувати за нього можна у період з 23 по 27 квітня 2018 р. на сайті Інституту модернізації змісту освіти МОН України. Ви можете більш докладно ознайомитися із запропонованими матеріалами за посиланням: http://lib.imzo.gov.ua/xmlui/handle/123456789/131, тоді як з офіційною версією презентації – на нашому сайті.

Дякуємо за Ваш вибір!

Для вчителів, котрі оберуть підручник «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо», передбачається проведення серії тренінгових семінарів, що проходитимуть упродовж 2018-2019 рр. у м. Києві та інших великих містах України.

Copyright © 2016 ВА "Нова Доба". Усі права застережено.