Семінар для пілотних шкіл курсу з громадянської освіти. 13-14 квітня 2018 р., м. Київ (анонс)

Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» за сприяння Міністерства освіти і науки України у 2017-2018 рр. здійснює проект «Громадянська освіта для відповідального громадянства. Впровадження громадянської освіти у шкільну програму». Проект реалізується в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що здійснюється Pact в Україні та фінансується USAID.

У межах вказаного проекту розроблено навчальні матеріали курсу з громадянської освіти для учнів 10 класу. Курс з громадянської освіти буде впроваджуватися у загальноосвітніх навчальних закладах України у рамках інваріантної складової навчального плану з 1 вересня 2018 р.. Упродовж квітня-травня 2018 р. відбудеться пілотування розроблених матеріалів у 15 загальноосвітніх навчальних закладах України.

13-14 квітня 2018 р. у м. Київ проходитиме семінар для пілотних шкіл вказаного курсу. Зокрема, першого дня захід буде проходити у приміщенні Міністерства освіти і науки України, за адресою просп. Перемоги, 10.

Copyright © 2016 ВА "Нова Доба". Усі права застережено.