У м. Київ відбувся науково-методичний семінар з громадянської освіти «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо»

4-5 липня 2018 р. у м. Київ пройшов науково-методичний семінар з методики викладання громадянської освіти у 10 класі для педагогів та методистів з різних областей України.

На відкритті заходу з вітальним словом до учасників звернулася Раїса Іванівна Євтушенкоголовний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН УкраїниПоліна Вербицька, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації вчителів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», представила курс з громадянської освіти та посібник для вчителів «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо», що розроблявся колективом авторів Асоціації.

Упродовж дводенної роботи семінару автори посібника з громадянської освіти представили методичні та змістові особливості його розділів:

Розділ 1. «Особистість та її ідентичність» (Людмила Махун, Елла Ситник)
Розділ 2. «Права і свободи людини» (Олександра Козорог)
Розділ 3. «Людина в соціокультурному просторі» (Петро Кендзьор)
Розділ 4. «Демократичне суспільство та його цінності» (Ольга Педан-Слєпухіна, Святослав Ратушняк)
Розділ 5. «Світ інформації, мас-медіа та медіаграмотність» (Наталія Маркусь)
Розділ 6. «Взаємодія громадян і держави в досягненні суспільного добробуту» (Ганна Горленко)
Розділ 7. «Україна, Європа, світ» (Наталія Маркусь)

Учасники науково-методичного семінару ознайомилися з онлайн-платформою курсу громадянської освіти, можливостями і напрямами її функціонування (Олеся Скрипник).

Педагоги, які здійснювали пілотування курсу з громадянської освіти «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо», поділилися своїм досвідом.

Присутні також обговорили особливості впровадження курсу громадянської освіти у заклади загальної середньої освіти у 2018-2019 н.р. та можливості навчання й підтримки вчителів з допомогою посібника та онлайн-платформи «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо».

Захід відбувся з ініціативи Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», у рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Copyright © 2016 ВА "Нова Доба". Усі права застережено.