У м. Ірпінь відбулася експертна нарада фахівців з громадянської освіти

Упродовж 26-28 жовтня 2017 р. у м. Ірпінь (Київська обл.) проходила експертна нарада українських та зарубіжних фахівців з громадянської освіти. Захід проводився міжнародною організацією “Street Law” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що здійснюється Pact в Україні за фінансової підтримки USAID.

У нараді взяли участь представники низки громадських організацій, які працюють у сфері громадянської освіти, представники Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко, представниця Pact в Україні – Світлана Супрун, а також представники “Street Law” Лі, Бен та Пітер.

Під час заходу усі учасники отримали змогу обмінятися досвідом, ознайомитися зі закордонним досвідом упровадження громадянської освіти, найкращими педагогічними та методичними практиками, розробити структуру навчальної програми для різних навчальних груп. Було представлено результати опитування програми «Долучайся!» щодо громадянської освіти в Україні. Зокрема, Пітер представив міжнародні тенденції в громадянській освіті, а Бен продемонстрував антикорупційний урок щодо верховенства права.

Окрім цього, міні-групи учасників отримали нагоду проконсультуватися з американськими колегами щодо специфіки впровадження власних проектів: програма курсу з громадянської освіти (молодша, середня та старша школа), план роботи, оцінювання.

Під час спільної дискусії з представниками МОН, Pact і “Street Law”, експерти з громадянської освіти обговорили перспективи пілотування навчальних курсів та розробили інтегрований робочий план проекту, котрий передбачає співпрацю громадських організацій.

Copyright © 2016 ВА "Нова Доба". Усі права застережено.