2022-06-07 23:32:49

Триває реєстрація на осінню школу для педагогів з Молдови, України та Грузії (ДЕТАЛІ)

МОВНА ПОЛІТИКА ТА ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ!
Осіння школа для педагогів з Молдови, України та Грузії.
Захід відбудеться з 23 по 30 вересня 2022 у Ляйпцігу, Бауцені та Дрездені з ініціативи  Молдова-Інститут Ляйпціг (MIL) .
Прийом заявок - до 8 липня 2022.

Метою проєкту є дослідження питання ставлення викладачів до мовної політики, які потенційні конфлікти вони виявляють і який вклад вони можуть зробити у запобігання таких конфліктів і зняття рівня напруги в цьому питанні. Участь в осінній школі надасть учасникам з вищезгаданих країн можливості отримати уявлення про те, як може функціонувати ефективна робота для більшості етнічних меншин, ознайомитися з ефективними практиками самоствердження сорбів у суспільстві німецької більшості. Під час осінньої школи також буде проілюстровано використання та просування лужицької мови в освіті та інших сферах. У рамках осінньої школи заплановано фахові доповіді, дискусії, робота у малих групах, екскурсії у медійні, культурні, політичні та освітні установи.

Фінансування

Проєкт профінансовано за кошти Міністерства закордонних справ (МЗС) Федеративної республіки Німеччина. Фінансування покриває витрати на ночівлю, доповіді, тренінги, культурну та екскурсійну програми, а також частково на харчування (сніданки, обіди, а також декілька разів вечеря). Проїзд учасників, буде відшкодовано.

 

(УСІ ДЕТАЛІ ПРО КОНКУРС ДИВ. НИЖЧЕ)

 

Сподобалась стаття? Поділись з друзями: