15-16 листопада у Києві переосмислювали радянське минуле
15-16 листопада 2019 р. у Києві відбувся другий семінар для консультантів історичного учнівського конкурсу "Радянське минуле: (Пере)осмислення історії".
Програма семінару передбачала ознайомлення вчителів історії із методикою організації пошукової роботи. Цього разу одним із лекторів був Георгій Касьянов, який подискутував з учасниками щодо того, як змальовують радянський період українські підручники з історії, а також - які виклики несе декомунізація.
Конкурс учнівських пошукових проектів на тему: "Радянське минуле: (Пере)осмислення історії" проводиться Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба" у партнерстві із Представництвом DVV International в Україні (Німецьке об'єднання народних університетів») впродовж 2019-2020 навчального року проводить в Україні.